ROZVRH 2019/2020

V utorok 3. 9., stredu 4. 9., a štvrtok 5. 9. 2019 môžete prísť do ateliéru od 14.00 do 16.00 – prevziať si zložky s prácami prípadne vysvedčenia, ak ste si ich neprevzali v júli. Riadne vyučovanie podľa rozvrhu sa začína v týždni od 10. septembra. Tešíme sa na Vás!

 

UTOROK

1.skupina

14,30-16,00

1.Karolína Murgašová

2.Veronika Murgašová

3.Lenka Logojdová

4.Diana Logojdová

5.Nikol Furdová

6.Timko Žigo

7.Emka Ballasteros

8.Ema Boldišová

9.Klára Kákošová

10. Eva Poszárová

 

 

 

UTOROK

2.skupina

16,00-17,30

1.Slávka Tomášiková

2.Michaela Tomášiková

3.Simona Slováková

4.Nicole Farkašová

5.Ema Kožehubová

6.Diana Kožehubová

7.Linda Betáková

8.Ján Šlachtič

9.Damian Fukas

10.Izabella Švecová

11. Soňa Galikova

12. Nina Kubikova

13. Filip Fukas

 

 

Utorok

3.skupina

17,30-19,00

1.Ema Fekiačová

2.Nela Fekiačová

3.Nikol Richter

4.Karin Richter

5.Justín Oravec

6.Karolína Juríčková

7.Silvia Kocsisová

8.Tatiana Bollová

9.Filip Bernát

10.Sofia Isabella Vojkovičová

 

 

STREDA

1.skupina

14,30-16,00

1.Tereza Augustínová

2.Šimon Auýgustgín

3.Mia Štrbíková

4.Nella Natália Husárová

5.Nella Furstenzellerová

6.Tereza Boráková

7.Dominik Voštiar

8.Matúš Voštiar

9.Tereza Smyčková

10.Simona Klčová

 

 

STREDA

2.skupina

16,00-17,30

1.Teo Čurko

2.Klára Čurková

3.Ema Hirešová

4.Júlia Vaľková

5.Matej Blaho

6.Adela Hiršlová

7.Marianna Preisová

8.Tamara Rohárová

9.Alexandra Rusňáková

10.Zuzana Beierová

11.Martin Bakuš

12.Vanessa Garajová

 

STREDA

3.skupina

17,30-19,00

1.Ela Kružlik

2.Nina Jankovská

3.Veronika Hrablíková

4.Timotej Végh

5.Isabela Moseley

6.Vivien Vančo

7.Caroline Helfer

8.Hanka Malátková

9.Šimon Gužela

10.Kristína Kuciaková

11. Ema Vranikova

12. Ela Vranikova

 

 

ŠTVRTOK

2.skupina

16,00-17,30

1.Nina Dubovská

2.Martin Badiar

3.Vanessa Ihnátová

4.Adela Kyselová

5.Elias Halahija

6.Linda Líšková

7.Alexandra Balážová

8.Laura Urban

9.Eva Dorčáková

10.Ester Knapová

 

 

ŠTVRTOK

 1.skupina

14,30-16,00

1.Lenka Šemrincová

2.Dorota Šemrincová

3.Samko Balázs

4.Martin Nagy

5.Petronela Nemcová

6.Branko Blaščák

7.Anita Pudmerická

8.alica Macsodiová

9.Laura Gallová

10.Šimon Šebok